^Powrót na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 1

we Włodawie

ul. Słowackiego 16
22-200 Włodawa

Tel. 82 572-24-59

E-mail: przedszkole1@o2.pl

Lokalizacja

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Grupa 4

Jasełka

W dniu 20.12.2018 w oddziale IV odbyło się spotkanie świąteczne. Dzieci zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, które wprowadziło wszystkich w cudowny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wcieliły się w role Maryi i św. Józefa, aniołków, pasterzy, królów a także gospodarza i dzieci. W inscenizacji nie mogło zabraknąć kolęd i pastorałek. Na zakończenie dzieci złożyły swoim rodzicom świąteczne życzenia, prezenty i zaprosiły na wspólny poczęstunek przy świątecznie udekorowanym stole. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowaniu naszej uroczystości. Pozostaną nam one na długo w pamięci.

Mikołajki. Dzieci były dziś naprawdę szczęśliwe. Miały ogrom radości ?

Pozostałe zdjęcia

Wspólnego śpiewania hymnu

W ramach rozwijania wiadomości o odzyskaniu niepodległości naszego kraju, dzieci z oddziału IV odwiedziły Miejską Bibliotekę i wypożyczyły książki/albumy o Polsce.

31.10.2018 r dzieci ku pamięci poległym żołnierzom za nasz kraj, którzy spoczywają na Cmentarzu Wojskowym, odwiedziły groby ofiar i zapaliły na ich mogiłach znicze.

 

Nasze wspólne wypieki. 

 

Wycieczka do zakładu fryzjerskiego.

Pozostałe zdjęcia  w linku - Fryzjer.

 

Dzień Edukacji Narodowej 

Urodziny Książkowego Misia :)

 

Wycieczka do sklepu warzywnego.

10 października odbyła się wycieczka do cerkwi prawosławnej

Jesienne zabawy w parku

Spóźnione prezenty na Dzień Chłopaka plus osłoda dla dziewczynek ⯑⯑

W dniu 5 października dzieci z oddziału IV poznawały ciekawe miejsca Włodawy - udały sę na wycieczkę do Kościoła świętego Ludwika.

W dniu  02.10.2018 r. dzieci z oddziału IV zwiedzały Urząd Miejski  we Włodawie. 

W poniedziałek 1 października dzieci z oddziału IV miały przyjemność wysłuchać koncertu wykonanego przez uczniów Szkoły Muzycznej we Włodawie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. 

 

 

Festiwal Trzech Kultur
W piątek 29 września dzieci z oddziału IV oglądały spektakl teatralny pt.,,Opowieści o moim Golemie''.                         Na koniec zakupiliśmy pyszne lizaki. 

W dniu 21 września dzieci z oddziału IV wzięły czynny udział w Ogólnopolskiej Akcji ,,Sprzątanie Świata''. 

 Sprzątanie świata

Dzień przedszkolaka - Dzień piracki oddział IV

W czwartek 20 września grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr1 we Włodawie odwiedziła komendę policji w celu bliższego poznania pracy policjanta .Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem słuchały i zwiedzały budynek komendy. Wielką atrakcją dla milusińskich był pokaz samochodów. W dowód wdzięczności dzieci wręczyły zrobiony kwiatek. 

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie Nr 1 we Włodawie Rights Reserved.